O Nas

O Nas

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że świat marketingu, reklamy, sprzedaży, prezentacji zmienił się i ciągle przechodzi przemianę. Kiedyś firmy zamieszczały swoje reklamy w gazetach papierowych, plakatach na ścianach, drukowały ulotki czy wizytówki.

Dziś to przeszłość – Twoi klienci szukają informacji lub konkretnych produktów, usług w swoich smartfonach lub laptopach. Jak to będzie wyglądało za kilka lat? Tego jeszcze nie wiadomo, ale My „trzymamy rękę na pulsie”.

Obecnie ważne są: strony internetowe (odpowiednio zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe), teksty pozycjonujące na stronie internetowej, pozycja w google (tak, każdy walczy o obecność na pierwszej stronie tej globalnej wyszukiwarki), gromadząca społeczność strona na facebooku.

Tym wszystkim właśnie się zajmujemy.

Od 2002 r. działamy w obszarze public relations, seo copywritingu, reklamy w internecie. Mamy w swoim portfolio współpracę z kilkudziesięcioma firmami (zarówno dużymi markami, jak i niewielkimi przedsiębiorstwami).

Budujemy niedrogie, profesjonalne strony internetowe – w każdym budżecie. Piszemy dla nich teksty sprzedażowe, pozycjonujące, budujemy dobrze zoptymalizowane strony internetowej, pozycjonujemy je w google, prowadzimy strony na facebooku, przygotowujemy pozycjonujące treści i teksty na tworzone przez nas strony. Analizujemy ruch na stronach internetowych z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi, wdrażamy również kompleksową opiekę marketingową nad przedsiębiorstwem w wielu obszarach dotarcia do potencjalnych klientów.

Współpracujemy z grafikami, fotografami, filmowcami.

Jeżeli chcesz otrzymać od nas ofertę działań dla Twojej firmy i nasze portfolio, napisz do nas wiadomość na adres: kontakt@tekstnet.pl