Social Media

Social Media

Kanały social media zdominowały obecnie internet. Dziś Twoi klienci nie poszukują już ulotek czy gazetek reklamowych. Usług czy produktów szukają w google, facebooku, youtube czy Instagramie. Jeśli chcesz pozyskiwać nowych klientów, musisz w tej wirtualnej przestrzeni być obecnym.

Tak wiemy, prowadzenie stron w kanałach social media jest zajęciem czasochłonnym. Poza tym musisz mieć dobry plan, pomysł na teksty, zdjęcia, filmiki.

Bardzo często też zdarza się, że prowadzisz stronę firmową w kanałach social media, ale klienci nie reagują. Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ sekretem obecności w social media jest odpowiednia komunikacja z klientami i ich zaangażowanie, które przełoży się na Twoją sprzedaż. Bez tego Twoja strona na facebooku może nie zostać zauważona lub nie przyciągnie klientów.

Działamy głównie w obszarze ekosystemu facebooka – ponieważ to jest obecnie główny, globalny kanał dystrybucji informacji w social media. Tu właśnie klienci poszukują produktów, czytają opinie, oglądają zdjęcia ofert.

Social Media

Jak działamy?

Jeżeli nie masz jeszcze strony firmowej na facebooku – założymy ją i zoptymalizujemy (przygotujemy nazwę, grafiki, uzupełnimy stronę potrzebnymi tekstami do jej optymalizacji).

Jeżeli masz już stronę na facebooku – dokonamy jej analizy i zaproponujemy konieczne zmiany.

Jeżeli chcesz, abyśmy poprowadzili Twoją stronę na facebooku – przygotujemy miesięczny plan postów, które zrealizują stawiane przez Ciebie cele i będziemy je realizowali.

Jeżeli chcesz szybko zrealizować swoje cele na facebooku – przygotujemy dla Twojej firmy odpowiednio skonstruowane posty sponsorowane – tak, facebook mocno tnie zasięgi, aby przebić się do klientów potrzebne będą dobrze skonstruowane i napisane treści promocyjne.

Kontakt z nami: kontakt@tekstnet.pl