Dlaczego warto mieć własną stronę internetową?

Jeśli Twoja strona internetowa nie jest wypełniona wartościowymi dla klientów tekstami, to nie pracuje dla Ciebie i Twojej firmy. Nie przynosi zysków, nie pozyskuje nowych klientów. Po co więc Tobie i Twoje firmie strona w internecie?

Strona internetowa firmy w Elblągu nie powinna być tylko efektowną wizytówką firmy. Powinna również przynosić przedsiębiorcy wymierne korzyści finansowe. Czyli przyciągać klientów i zarabiać pieniądze.

Sama wyszukiwarka google.pl wymusza na właścicielach stron, aby te były na bieżąco aktualizowane w wartościowe treści.

Nowy algorytm tej wyszukiwarki zaczął bardziej promować strony, które posiadają wartościową, przydatną użytkownikom treść. A więc strony, które de facto posiadają działy typu aktualności czy blog.

Strony statyczne, bez stale aktualizowanych treści, będą posiadały gorszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych względem tych, które regularnie są wypełniane wartościowymi tekstami.

Wiele sklepów internetowych bez sekcji aktualności czy bloga po prostu zniknęło z wyników wyszukiwania – bo nie zawierały na swoich stronach niczego, poza spisem dostępnych w sklepie artykułów.

A tymczasem Google pragnie – co nie zmieniło się od powstania tej wyszukiwarki – dostarczyć swoim użytkownikom najbardziej dopasowaną, wartościową treść.

Zatem nie o sprzedaż chodzi, ale o treść. Co więcej – ludzie zaczęli mieć już dość nachalnych reklam i natarczywego marketingu. Teraz sami zaczęli szukać wartościowych treści w Internecie. Takimi treściami także chętnie się dzielą. Jeśli są to treści odpowiednio przygotowane – to stanowią jednocześnie świetną reklamę. Nieprowadzenie aktualności na stronie czy bloga stało się więc bardzo kosztowne.

Ponieważ Twoi potencjalni Klienci mogą właśnie fascynować się informacjami zamieszczanymi przez konkurencję. A to oznacza, że pieniądze przechodzą Ci koło nosa.

Dlatego, aby:

– uzyskać lepszą pozycję dla swojej strony w wyszukiwarkach internetowych typu google,
– przyciągnąć do strony nowych klientów, zatrzymać obecnych,
– sprawić, by klienci zaczęli poprzez stronę zamawiać nasze usługi lub kupować produkty,
– spowodować, aby klienci sami sobie nawzajem polecali naszą stronę

Musisz zacząć stale, regularnie, ciekawie, niestandardowo zamieszczać informacje na naszej stronie internetowej. To spowoduje, że właśnie Twoja strona internetowa będzie najlepszym handlowcem i przedstawicielem firmy. Twoja strona zacznie sprzedawać Twoje produkty i usługi.

Do tego warto wspierać stronę internetową w Elblągu kampanią informacyjną na portalach facebook i twitter.

Pewnie to wszystko wiesz i rozumiesz, że tak trzeba robić, że Twoi konkurenci już pewnie zaczynają podobnie myśleć o swoje stronie internetowej. Mogą Ciebie w tym wyprzedzić i zacząć zarabiać na swojej witrynie pieniądze.

Jeśli nie masz jeszcze własnej strony internetowej, możemy ją dla Ciebie stworzyć. Budujemy profesjonalne strony internetowe praktycznie w każdym budżecie klienta. Nawet jeśli nie posiadasz dużych środków finansowych przeznaczonych na stworzenie własnej strony internetowej, My taką możemy dla Ciebie wykonać.

Jeśli masz już stronę internetową, ale nie masz odpowiednich tekstów informacyjnych, ofertowych i pozycjonujących, możemy je dla Was przygotować.

Skontaktujcie się z nami pod adresem e-mai: kontakt@tekstnet.pl