Strona internetowa i teksty sprzedają Twój produkty i usługi

Teksty na stronie internetowej sprzedają, pozycjonują witrynę, przyciągają uwagę, wpływają na podjęcie decyzji, bawią, smucą, zastanawiają a nawet denerwują. Nawet o tym pewnie nie wiesz czytając treść w książce, gazecie czy Internecie.

To jest właśnie moc słów!

Słowa mogą nie tylko pomóc Twojej firmie w zwiększeniu sprzedaży produktów czy usług. Mogą również z powodzeniem zastąpić najlepszego handlowca!

Jak to możliwe?

Właśnie tym się zajmujemy – słowem, które sprzedaje produkty, usługi, wpływa na podejmowanie decyzji czy też kieruje odbiorcę na konkretne działania.

Czym się zajmujemy?

Copywriting – piszemy tak aby tekst przyniósł wymierną korzyść – sprzedał, zachęcił, zwrócił uwagę, zaciekawił, zastanowił. Nie bawimy się w barwne opisy, długie, zawiłe i niezrozumiałe zdania. Nasze testy mają trafić w sedno, w zamierzony, zaprojektowany i z góry zaplanowany cel. To nie jest poezja czy opowiadanie – to konkretne działania, zaprojektowane za pomocą odpowiednio dobranych słów.

SEO Copywriting – masz swoją stronę internetową? Świetnie! I co z tego, jeśli nie masz na niej odpowiednich tekstów zaopatrzonych we frazy i słowa kluczowe. Po co Ci one? Po to, by to właśnie Twoją stronę w Internecie znaleźli Twoi potencjalni klienci. SEO Copywriting jest jak mapa ścieżki w lesie. Wśród wielu możliwych ścieżek i drzew na szybko i łatwo doprowadzić odbiorcę Twoich produktów właśnie do Ciebie. Czy każdy może napisać taki tekst? Pewnie tak, jednak trzeba wiedzieć jak go napisać, jak go dobrze zaprojektować, wyposażyć w słowa i frazy kluczowe i jak go odpowiednio zoptymalizować, aby był nie tylko „czytelny” dla odbiorcy, ale przede wszystkim dla wyszukiwarek internetowych.

Strony internetowe – nie masz jeszcze własnej strony internetowej? Myślisz, że strona na facebooku wszystko załatwi? To błąd. Zdajesz sobie sprawę, ile stron na facebooku zostaje nagle usuniętych przez administrację tego serwisu bez podania przyczyny? To na co pracowaliście latami zostaje skasowane w ciągu paru sekund. Dlatego tak ważne jest posiadanie własnej strony w internecie i budowanie ruchu klientów skierowanego na Twoją stronę internetową – klienci szukają produktów i usług w google. Nie zawsze przeglądarka pokaże wyniki wyszukiwania z facebooka. Dlatego tworzymy proste w nawigacji strony w przystępnych cenach. Od razu zoptymalizowane pod wyszukiwarkę google. Masz już stronę w internecie, ale nie generuje ona ruchu klientów do Twojej firmy? Dokonamy jej analizy, zaproponujemy zmiany lub zbudujemy ją od nowa.

Aktualności na stronę internetową – każda strona internetowa musi być aktualizowana. Bez nowych, świeżych, niepowtarzalnych treści Twoja strona internetowa będzie jak piękny, wspaniale zaprojektowany i zbudowany okręt…bez żagli. Będziesz stał w miejscu, gdy inni „złapią wiatr w żagle”. Po prostu potrzebujesz dobrze napisanych, zoptymalizowanych, zaciekawiających, nietypowych, pozycjonujących tekstów na swoją stronę internetową. A zaraz, zaraz…w mojej firmie nic się ciekawego nie dzieje…- powiesz. Czyżby? Pozwól, że sami to ocenimy i sami przygotujemy odpowiednie teksty na Twoją stronę internetową, aby żyła, pozycjonowała się i przynosiła Tobie i Twojej firmie wymierne korzyści.

Hasła, slogany reklamowe – każda firma potrzebuje odpowiedniego, czytelnego a może też zaskakującego hasła, sloganu reklamowego. To jak okrzyk, po którym szybko poznajesz o kogo czy o co chodzi. Wiele firm jest właśnie identyfikowanych właśnie po dobrze zaprojektowanym i wpadającym „w ucho” haśle czy sloganie. Również dla Ciebie, Twojej firmy, produktu takie hasło lub slogan możemy przygotować.

Audyty stron internetowych – analizujemy każdą stronę internetową pod kątem jej zawartości tekstowej. Sprawdzamy, czy treści są adekwatne do profilu firmy oraz czy pozycjonują stronę internetową. Po audycie strony internetowej tworzymy szczegółowy raport niezbędnych zmian, aby strona dobrze pozycjonowała się w wyszukiwarkach internetowych.

W naszej ofercie znajdziecie również:

– całościowe kampanie reklamowe w oparciu o facebook oraz google adwords,

– prowadzenie stron firmowych na facebooku,

– przygotowywanie informacji prasowych,

– artykuły sponsorowane zamieszczane w mediach,

– prowadzenie wirtualnego biura prasowego,

– opracowywanie poradników, e-booków, treści do katalogów produktów,

– opisy produktów na stronę internetową oraz serwisy aukcyjne

– teksty na ulotki, wizytówki, plakaty, foldery reklamowe.

– prowadzenie bloga firmowego.

Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalnych copywriterów i chcesz dobrze pozycjonować swoją stronę internetową w wyszukiwarkach, koniecznie skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@tekstnet.pl