Tanie strony internetowe w Elblągu. To jest możliwe

Tanie strony internetowe są jak najbardziej możliwe do stworzenia dla przedsiębiorców z Elbląga. Nie jest prawdą, że strona internetowa musi być droga. Można znaleźć wykonawcę strony internetowej w Elblągu, który wykona ją w takim budżecie, jaki mamy na to przeznaczony.

Tanie strony internetowe w Elblągu nie muszą oznaczać stron, które nie będą funkcjonalne czy też nie będą spełniały swoich założeń – czyli informowały o ofercie oraz sprzedawały produkty.

Dlaczego przedsiębiorcy z Elbląga powinni mieć własne strony internetowe?

Pokutuje takie przekonanie, że do reklamowania swoich usług czy sprzedaży produktów wystarczy wykorzystywanie różnych kanałów social media, w tym tych najpopularniejszych jak facebook czy instagram. To po części jest prawda – wiele marek wykorzystuje te serwisy nie tylko do reklamowania swoich produktów, ale również do sprzedaży.

Jednakże warto pamiętać o jednej ważne sprawie. Zarówno konto na facebooku jak i Instagramie nie należy do nas – jest własnością twórcy facebooka, Marka Zuckerberga i jego firmy Meta. Oznacza to, że praktycznie w każdym momencie, z nie zawsze podanych powodów, nasza strona na facebooku czy Instagramie może zostać skasowana. Takie przypadki już się zdarzały dość często – i przedsiębiorcy, którzy zbudowali tam sporą społeczność, musieli zaczynać praktycznie wszystko od nowa.

Nie jest też rzadkim przypadkiem „wrogie przejęcie” stron na facebooku czy Instagramie przez hakerów, którzy później potrafią taki serwis odsprzedać.

Warto więc, oprócz prowadzenia swoich stron na facebooku czy instagramie, stworzyć również własną stronę internetową. Właśnie w oparciu o nią, naszą stronę internetową, zbudować swój biznes w internecie. Natomiast facebook oraz instagram wykorzystać głównie do reklamowania, promowania swoich usług lub produktów.

Być może wielu przedsiębiorców powie od razu, że zbudowanie swojej własnej strony internetowe jest drogie, koszty są zbyt duże i ich na to nie stać. To również nie jest prawdą. Można wyszukać firmę lub prywatnego wykonawcę, który taką stronę dla nas stworzy.

Zalety posiadania własnej strony internetowej:

– jest nasza, więc nie obowiązują nas żadne regulaminy facebooka czy instagrama,

– sami decydujemy jakie tam umieścimy informacje czy oferty,

– własna strona internetowa pomoże znaleźć naszą firmę i jej ofertę w wyszukiwarkach internetowych,

– nikt jej nam nie usunie z internetu.

Jak więc widać, posiadanie własnej strony internetowej to w obecnych czasach już wymóg. Własna strona internetowa – jeśli jest dobre zbudowana i odpowiednio pozycjonowana może pomóc nam pozyskać nowych klientów, którzy wyszukają naszą ofertę w wyszukiwarce google.

Jeżeli chcesz zbudować tanią stronę internetową w Elblągu, zapoznaj się również z ofertą Tekstnet.

Napisz do nas, a przedstawimy Ci kalkulację wykonania Twojej strony internetowej.

Nasz adres e-mail: kontakt@tekstnet.pl